S Lítačkou sleva na veletrhy REKLAMA POLYGRAF, OBALY a EVENT DAY

Využijte slevu 17 % na základní vstupné s kartou Lítačka v rámci veletrhů REKLAMA POLYGRAF a OBALY, které se konají v PVA EXPO PRAHA Letňany ve dnech 29. – 31. 5. 2018.

V rámci dvou výše zmiňovaných veletrhů budou moci návštěvníci pod jednou střechou shlédnout novinky českých a zahraničních firem z oboru polygrafie, signmakingu, reklamních a dárkových předmětů či obalových technologií. Jako každý rok budou představeny nejnovější trendy a výrobní postupy.

Samozřejmou součástí veletrhů je odborný doprovodný program, garantovaný významnými osobnostmi. Nově se bude souběžně s veletrhem OBALY prezentovat zavedená prestižní certifikovaná národní soutěž Obal roku.

Veletrh EVENT DAY je jednodenní akcí, která proběhne 30. 5. 2018 v areálu PVA EXPO PRAHA Letňany. Jde o cílenou prezentaci pro event agentury, kongresová centra, hotely a poskytovatele služeb pro semináře, konference, kongresy, firemní večírky, teambuildingy a další akce. Po předložení Lítačky získáte čestnou vstupenku.

V rámci veletrhu EVENT DAY se mohou zákazníci těšit mimo jiné na workshop vázání květin, únikové hry, unikátní laser show nebo fotbal v „bublinách“.

Více na www.reklama-fair.czwww.veletrhobaly.czwww.eventday.cz.

RP_18_A5_LITACKA

Ještě mě nemáte?

Zažádejte si o mě online

Máte dotaz?