Rychlíkem do Berouna, Rakovníka nebo Příbrami na jízdenku Pražské integrované dopravy. Cestující od února ušetří

Až o třetinu se zlevní lidem cestování na dalších železničních linkách ve Středočeském kraji. Od 4. února 2018 bude možné nově cestovat na Berounsku, Příbramsku, Hořovicku i Rakovnicku vlaky Českých drah také na jízdenky Pražské integrované dopravy. Do systému se zapojí kromě osobních vlaků i rychlíky. Ve vlacích bude možné využívat jak předplatní kupony Pražské integrované dopravy, tak nově i jízdenky PID pro jednotlivou jízdu. Nejvíc ušetří ti, kteří dojíždí pravidelně.

Rychlíkem na jízdenky PID až do Rakovníka, Kařezu nebo Příbrami

Největší novinkou bude od 4. února možnost cestovat do těchto nových oblastí Středočeského kraje na jízdné Pražské integrované dopravy všemi rychlíky. Týká se to těchto linek:

    • R16 (Praha – Beroun – Zdice – Hořovice – Kařez)
    • R24 (Praha – Kladno – Stochov – Lužná u Rakovníka – Rakovník) V úseku Praha – Kladno jízdné PID v rychlících již platí, nově se od 4. 2. 2018 připojuje na této lince do systému PID úsek Kladno – Rakovník).
    • R26 (Praha – Beroun – Zdice – Lochovice – Příbram)

Více informací o rozšíření integrace na železnici naleznete na https://pid.cz/rozsireni-integrace-zeleznici-od-4-2-2018-rakovnicko-horovicko/.

Ještě mě nemáte?

Zažádejte si o mě online

Máte dotaz?